nasze marki

DELICATE

DELICATE to synonim miękkości i delikatności – to jakość stworzona specjalnie dla Ciebie!

Marka DELICATE  obejmuje produkty higieniczne stworzone z najwyższej jakości celulozy, łączące w sobie najwyższą jakość z atrakcyjną ceną.

Zadbaliśmy o wysokiej jakości surowce, a dzięki innowacyjnej technologii możemy zaoferować produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

M power

Nasza nowa marka M POWER to najwyższej jakości produkty w zaskakująco korzystnych cenach.

M POWER proszek uniwersalny to mocno skoncentrowany proszek do prania. Stosując proszek skutecznie pozbędziesz się najbardziej uciążliwych plam już w temperaturze 30°C. Proszek łatwo rozpuszcza się w wodzie i pozostawia zapach czystości na Twoich ubraniach. Produkt przeznaczony do prania tkanin białych, jasnych oraz kolorowych. Dzięki idealnie dobranej formule jasne rzeczy osiągną maksimum czystości, natomiast ubrania kolorowe zachowają swoje oryginalne kolory przez długi czas.

Wnika głęboko we włókna, aby usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy.

Dzięki swojej innowacyjnej formule zachowuje niepowtarzalny blask kolorów Twoich ubrań zapobiegając ich szarzeniu, nawet po wielu praniach.

Nadaje Twoim ubraniom przyjemny, długotrwale świeży zapach.

Pomimo swojej siły piorącej, pozostaje niezwykle łagodny dla tkanin.

płyn do spryskiwaczy

Płyn 5L Zimowy do spryskiwaczy

Zimowy płyn do spryskiwaczy -20 C produkowany jest na bazie etanolu a dzięki zastosowaniu specjalnych środków powierzchniowo czynnych opartych o technologię nanocząsteczek doskonale usuwa błoto pośniegowe, sól , brud i osady drogowe. Płyn ma przyjemny owocowy zapach i nie pozostawia smug.

Płyn 5L Letni do spryskiwaczy

Letni płyn do spryskiwaczy zapewnia doskonałe zmywanie zabrudzeń drogowych, a zastosowane w płynie nanocząsteczki zapewniają szybsze usuwanie pozostałości po owadach przy mniejszych zużyciu płynu. Zawiera w swoim składzie glicerynę, która konserwuję gumy wycieraczek przedłużając tym samym ich żywotność. Płyn ma przyjemny owocowy zapach i nie pozostawia smug.

woda destylowana

Woda destylowana jest oczyszczona ze składników mineralnych i gazów w procesie destylacji. Jej podstawowym przeznaczeniem przemysłowym jest produkcja elektrolitu wykorzystywanego w akumulatorach, jednak ze względu na swoje właściwości wykorzystywana jest w wielu dziedzinach gospodarki, w tym również do celów laboratoryjnych.
Pojemność: 1L oraz 5L

podpałka

Podpałka jest nowoczesnym wyrobem, którego przeznaczeniem jest ułatwienie rozpalania grilli, kominków oraz pieców na drewno lub węgiel drzewny.